Main Page: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|[[Dunwall]] | |[[Dunwall]] | ||
|TODO | |||
|TODO | |||
|} | |||
{| | |||
! Races | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|[[Humans]] | |||
|TODO | |||
|TODO | |||
|- | |||
|[[Coral Nymphs]] | |||
|TODO | |||
|TODO | |||
|- | |||
|[[Citares]] | |||
|TODO | |||
|TODO | |||
|- | |||
|[[Lycari]] | |||
|TODO | |TODO | ||
|TODO | |TODO | ||
Revision as of 19:14, 13 February 2021
Bamomaki Wiki
| Characters | Locations | Magic |
|---|---|---|
| Sparky Spellburst | The School | TODO |
| Nana Novelle | TODO | TODO |
| The Houses | Artifacts | School Year |
|---|---|---|
| Dunwall | TODO | TODO |
| Races | ||
|---|---|---|
| Humans | TODO | TODO |
| Coral Nymphs | TODO | TODO |
| Citares | TODO | TODO |
| Lycari | TODO | TODO |